!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

BOGUANG 180 W pół-elastyczny skontaktuj się z panelu słonecznego o Wysokiej wydajności ogniw słonecznych słonecznej moduł ładowania 24 v baterii

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

BOGUANG 180 W pół-elastyczny skontaktuj się z panelu słonecznego o Wysokiej wydajności ogniw słonecznych słonecznej moduł ładowania 24 v baterii

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
m72777

Tagi: Tanie: BOGUANG 180 W pół elastyczny skontaktuj się z panelu słonecznego o Wysokiej wydajności ogniw słonecznych słonecznej moduł ładowania 24 v baterii, wysokiej jakości BOGUANG 180 W pół-elastyczny skontaktuj się z panelu słonecznego o Wysokiej wydajności ogniw słonecznych słonecznej moduł ładowania 24 v baterii, dostawcy Solar Cells z Chin.

W magazynie
zł1 047.00


Solarparts 180 W pół-elastyczny skontaktuj się z panelu słonecznego o Wysokiej wydajności ogniw słonecznych słonecznej moduł ładowania 24 v baterii
wysyłka
1. wysyłamy na adres domyślnej w Alipay, jeśli nie informują nas.
2. dostawa jest bezpłatna wysyłka przez chiny poczta lotniczej poczta, jeśli waga paczki wynosi więcej niż 2 kg lub pakiet rozmiar jest większy niż 90 CM, będziemy używać EMS etc lub Statek z dwóch działek lub więcej paczki przez Chiny poczta lotniczej poczta.
3. Instrukcja: waga i rozmiar obchodziliśmy w szczegóły pakietu nie jest rzeczywista masa i wielkość towarów, jeśli potrzebujesz poznać rzeczywistą wagę i rozmiar, wystarczy skontaktować się z nami.
4. Delivery czas:
1) Transport krajach rozwiniętych wynosi około 7-45 dni
2) dalecy kraje wynosi około 2-8 tygodni
5. Jeżeli nabywca chce używać więcej szybszego sposobu wysyłki, jak EMS, DHL, etc, prosimy kontaktować się z nami na temat zwiększyć wysyłkę.
instrukcja: wysyłka czas jest czas zależy od kupującego odprawy celnej lub Siły Wyższej. jeśli kupujący nie odbioru towaru w długim czasie, mamy nadzieję, że nabywca może skontaktować się z twój customs lub lokalnego urzędu pocztowego, w celu uzyskania towary wkrótce.
gwarancja
będziemy sprawdzić jakość towarów przed wysyłką. jeśli istnieją pewne nieoczekiwane problemy się, mamy nadzieję, że w celu rozwiązania problemów z kupującym poprzez przyjazny w następujący sposób
1. Jeśli jest problem z jakością, kupujący może złożyć twierdzą, w ciągu 15 dni po otrzymaniu towaru, kupujący musi dostarczyć zdjęcia lub wideo i inne dowody do sprzedawcy do identyfikacji.
2. Człowieka uszkadzać, kupujący wziąć pełną odpowiedzialność.
3. Produkt jakości programu przetwarzania:
1) kupujący zwrócić towar do nas i odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony; po otrzymaniu towaru, będziemy wysyłać nowy produkt, aby kupujący i zapłacić za ponownie wysyłać wysyłki cost.
2) Jeżeli towary (łączna cena zawiera wysyłkę jest mniej niż 10 USD) ma problemy z jakością, będziemy ponownie nowy produkt w kupującego kolejne zamówienie; jeżeli nabywca nie? t planu, aby nowy porządek w najbliższej perspektywie, kupujący mogą płacić ponownie wysyłać wysyłki koszt i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu.
informacje zwrotne
1. Co Daje najlepszą zakupów jest nam bardzo miło. my zależy od naszego zadowolenia klienta, aby odnieść sukces. Therefore twoja opinia jest dla nas bardzo ważne.
2. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę zostawić nam pozytywne opinie. kiedy zostawić pozytywne opinie, nasz system daje pozytywne opinie w tym samym dniu.
3. Prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną i neutralny informacje zwrotne. będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy

 • Liczba Panele: 1
 • Rozmiar: 1305*796*3mm
 • Typ: Panel słoneczny
 • Składany Panel Słoneczny: Nie
 • Numer modelu: 11012
 • Elastyczny Panel Słoneczny: Tak
 • Liczba komórek: 60
 • Nominalna pojemność: 180w
 • Max. moc: 180w
 • Nazwa marki: BOGUANG
 • Is_customized: Tak
 • Materiał: Monokryształów krzemu

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 6.6kg (14.55lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 135cm x 82cm x 3cm (53.15in x 32.28in x 1.18in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!