!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

Darmowa wysyłka 1 sztuk Nowa Bezprzewodowa Wysoka Czułość Wykrywania Głosu Wykrywacz Nieszczelności Gazu lpg Czujnik Alarmowy Urządzenia Kuchenne

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

Darmowa wysyłka 1 sztuk Nowa Bezprzewodowa Wysoka Czułość Wykrywania Głosu Wykrywacz Nieszczelności Gazu lpg Czujnik Alarmowy Urządzenia Kuchenne

Ocena:
0%
5 / 5 ( 3 )
SKU
m264

Tagi: Tanie: Darmowa wysyłka 1 sztuk Nowa Bezprzewodowa Wysoka Czułość Wykrywania Głosu Wykrywacz Nieszczelności Gazu lpg Czujnik Alarmowy Urządzenia Kuchenne, wysokiej jakości Darmowa wysyłka 1 sztuk Nowa Bezprzewodowa Wysoka Czułość Wykrywania Głosu Wykrywacz Nieszczelności Gazu lpg Czujnik Alarmowy Urządzenia Kuchenne, dostawcy Sensor & Detector z Chin.

W magazynie
zł72.33 zł85.09


czarny kolor reprezentuje 1 sztuk GD13 czujnik gazu
żółty kolor reprezentuje 3 sztuk GD13 czujnik gazu
mamy tylko wtyczkę Z UE i USA, plz zanotuj jeśli potrzebujesz US wtyczka . wyślemy UE podłączyć jako domyślne.
UWAGA: ten czujnik nie może być stosowany samodzielnie. to musi współpracować z panelu, który jest taki sam jak ten czujnik 's parametter. i to nie jest uniwersalna dla wszystkich panelu. Plz kontakt z nami po pierwsze zanim złożysz zamówienie, jeśli nie wiem wyraźnie. my nie podejmować żadnych odpowiedzialny ze względu na swój fałszywe zamówienia. dzięki!
cechy: 1. komunikatu głosowego 2. Przy Użyciu czterech ekran cyfrowy wyświetlacz rury, detektory gazu wartości wyświetlacz precyzyjne, zwrócić uwagę na gaz zmian w każdej chwili 3. wbudowana sterowanie mikroprocesorowe , inteligentny wykryć wszystkie rodzaje wycieku gazu (takich jak gaz płynny, gazu ziemnego, metan), zmniejszyć wypadek. 4. detektora może używać samodzielnie, a także może być podłączony do alarmu . gdy to wiąże się z hosta alarmu, detektora wywoła sam i Wysyłać sygnały do hosta alarmu w tym samym czasie. gospodarz zadzwoni lub wysyłać wiadomości tekstowe do informowania hosta natychmiast. 5. Po raz pierwszy włączeniu zasilania, alarm będzie samodzielnego sprawdzania przez 3 minut. 6. It będzie alarm gdy wykrywania stężenia gazów palnych jest więcej niż 2500PPM . element dane techniczne:
napięcie zasilania: 110 V-240 V 50-60Hz
temperatura pracy: 0-45 ° C
wilgotność pracy: 10%-95%
Alarm stężenie: 2500PPM
bezprzewodowy częstotliwość: 433 MHz
bezprzewodowy przekazujący odległość: ≤80m
wykrywania gazu: gaz płynny, gazu węglowego, marsh gazu, gazu ziemnego. czas alarmu: zawsze niepokojące, gdy stężenie jest więcej niż 2500PPM szczegóły opakowania: 1 * alarm wycieku Gazu 1 * Angielski instrukcja obsługi miejsce instalacji: 1. Miejsce jak kuchnia, garaż, w piwnicy, kopalnia węgla. 2. Install zgodnie z gazu wagi. 3. jeżeli detektor jest zainstalowany na korytarzu, szerokość korytarza nie może przekraczać 4 metrów. 4. najlepsze miejsce instalacji jest środkowego pomiędzy sypialni i pokoju dziennego. montaż ścienny czujnik gazu powinny być 150 cm nad podłogą. uwaga: 1. miejsce instalacji nie powinny być miejsce w pobliżu drzwi/okna/wentylator, gdzie przepływów powietrza często. 2. Don 't zainstalować go w mokrym miejscu, takich jak łazienki lub garret, gdzie istnieje ekstremalne temperatury otoczenia (powyżej 50 ° lub mniej niż-10 °) 3. naciśnij przycisk testowy raz w tygodniu, aby upewnić się, że może sprawdzić kod z systemu sterowania. (co najmniej raz w miesiącu) wysyłka: darmowa wysyłka tylko • oznacza darmowa wysyłka koszt, my nie biorą odpowiedzialny z żadnego podatku w każdym kraju. Plz kontakt z nami po pierwsze, jeśli masz jakiekolwiek niestandardowych problemów. usługi • nie możemy kontrolować czas tranzytu, ta informacja jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. więc proszę dać nam szansę, aby sprawdzić pakiet dla ciebie. USŁUGI • PRZELOTOWY CZAS provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. • jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 60 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i dać odpowiedzi do ciebie tak szybko jak to możliwe. naszym celem jest zadowolenie klienta!
gwarancja • 1 Lata gwarancji wymiana. • mamy korzyści dla wszystkich pozycji sprzedaży. jeśli potrzebujesz pomocy i masz jakiekolwiek inne pytania, prosimy o kontakt z nami. • powrotu nie jest akceptowane, jeśli zmienisz zdanie lub zakupiony niewłaściwy element. kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony • i ubezpieczenia. • wysyłka/Obsługi/Ubezpieczenia kosztów nie podlegają zwrotowi.
odpowiedź: • swoją Pozytywną opinię i wszystkie 5 gwiazdy są ważne dla nas, które zachęcić nas zrobić lepiej i wsparcie najlepszą obsługę i dobry produkt dla wszystkich klientów. dzięki z góry do was opuszczać pozytywne opinie i 5 gwiazdek. • naszym celem jest nasza firma nie czują się Zadowolenie aż będziesz zadowolony z naszych produktów i usług. • proszę nie opuszczać negatywną informacje zwrotne i niski wynik, bo to nie będzie rozwiązać problemy. proszę dać nam szansę usługiwać ciebie ponownie. skontaktuj się z Nami • godzin Pracy-jesteśmy otwarci Od Poniedziałku Do Soboty 9:00-6:00 pm. jeśli napisz do nas pytanie po godzinach pracy, dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na twoje pytania. jeśli nie, będziemy wracać do ciebie na następnego dnia roboczego.
dziękujemy za wizytę i zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie! " (* czapka; _ & czapka; *) & prime;

  • Kolor: Czarny, Żółty
  • Nazwa marki: Marlboze
  • Numer modelu: GD13
  • Frequency: 433mhz

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.3kg (0.66lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 28cm x 14cm x 6cm (11.02in x 5.51in x 2.36in)
2017-11-16 пришел за месяц, в деле пока не проверял. трэк бился только по китаю
5/ 5 stars
2018-02-13 Работает. проверил зажигалкой. Честно говоря афигел.Рекомендую.И по озорам смотрел хорошия штуковина
5/ 5 stars
2017-12-10 Хороший товар ,советую
5/ 5 stars
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!