!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

DIY X4M380L Quadrocoptera RC Drone Ramki Zestaw Bezszczotkowy Quadcopter APM 2.8 Flight Control GPS F14893-K

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

DIY X4M380L Quadrocoptera RC Drone Ramki Zestaw Bezszczotkowy Quadcopter APM 2.8 Flight Control GPS F14893-K

Ocena:
0%
5.00 / 5 ( 1 )
SKU
m46481

Tagi: Tanie: DIY X4M380L Quadrocoptera RC Drone Ramki Zestaw Bezszczotkowy Quadcopter APM 2.8 Flight Control GPS F14893 K, wysokiej jakości DIY X4M380L Quadrocoptera RC Drone Ramki Zestaw Bezszczotkowy Quadcopter APM 2.8 Flight Control GPS F14893-K, dostawcy Parts & Accessories z Chin.

W magazynie
zł403.98 zł443.93


pakunek zawiera: Rama Z Włókna Szklanego X4M380L * 1 Bezszczotkowy Silnik do ruchu wskazówek zegara * 2 Bezszczotkowy Silnik przeciwnym do ruchu wskazówek zegara * 2 Bezszczotkowy ESC 30A Regulator Prędkości * 4 9443 Propeller * 2 KK Połączenia Zarząd * 1 APM2.8 Flight Control * 1 6 M GPS z Kompasem * 1 3.5mm Bullet Złącze * 12 20 cm Hak i & Pętli Taśmy Mocujące * 1 T Wtyk Męski Złącze Przewodu Silikonowego * 1 5 sztuk 10 cm Serwo Odbiornika Extension Lead Drucianych * 1 Składana Antena GPS Uchwyt * 1
zauważ:
, zanim będzie można skonfigurować swój APM, trzeba będzie najpierw podłączyć wszystko razem. ten przewodnik pokaże ci wszystkie kable i części, które będą potrzebne do podłączenia do APM.
typowe Quadcopter Układ
proszę zwrócić uwagę na ilustracji Poniżej podkreśla a (TYPOWY) instalacji. to zawiera opcjonalne wyposażenie w tym Przegubu Kamery i Monitora i to wykorzystuje ESC Baterii wired " Y " podłączenie zasilania zamiast power distribution board wspólne dla wielu MultiCopters.
1. Podłączenie silniki i RC biegów
przegląd połączeń na Ardupilot Mega v2 pokładzie
uwaga: zgodnie z instrukcjami poniżej znajdują się na regularne RC odbiorniki z wyjścia PWM (jeden kabel na kanał). jeśli używasz " PPM " odbiornik (jeden kabel prowadzi wszystkie kanały), postępuj zgodnie z instrukcjami.
, zanim będzie można skonfigurować swój Arducopter, trzeba będzie najpierw podłączyć wszystko razem. jest to dość łatwe. musisz podłączyć RC odbiornik do Wejścia stronie płyty. możesz użyć dołączone przewody ze swoimi Arducopter Zestaw, albo, jeśli używasz innego ramki, można użyć przewody rozruchowe, czy kobieta do kobiet kabli serwo
połączenia pomiędzy odbiornika RC i Ardupilot Mega v2 pokładzie
jeśli używasz kobieta do kobiet servo kable, ziemi (czarny) po stronie każdego złącze musi być na zewnątrz na pokładzie, sygnał (biały/pomarańczowy) musi być w środku, jak pokazano poniżej.
podłączanie prosto złącza
podłączanie kątowe złącza
jeśli używasz wielu pin złącze, który został w zestawie z Arducopter Zestaw, połączyć je jak pokazano poniżej
wejście Boczne dla RC odbiornika
wyjściowa do WPB
należy pamiętać, że ESC, złącza powinny być podłączony w wyjściowy boczne, sugeruje się, że można używać tylko moc z jednym z ESC 's. to może być dune przez cięcie, czerwony przewód na wszystkich, ale jednym z ESC 's, lub za pomocą specjalnej karty. 2. Podłączenie ArduCopter silniki
po raz kolejny, jeśli używasz an Arducopter Zestaw, z WPB, następnie nie musisz martwić się o tym, jeśli wszystko przylutowane poprawnie, jak silniki są przypisane do odpowiednich pinów z kabli, podłączony podłączony w poprzednim kroku. jednak będziesz neet, aby upewnić się, że silniki są przędzenia w prawidłowym kierunku. ilustracje poniżej pokazują konfiguracjach możliwych arducopter z prawidłową orientacji silnika
szybkie Wskazówka: Jeśli twój silnik nie jest przędzenia w prawidłowym kierunku, po prostu przełącznik w pozycji dowolne dwa przewody z ESC-silnika.
Arducopter Quad
Arducopter Tri
Arducopter Hexa, Octa, i Y6
Arducopter OCTA QUAD (X8)
podłączenia Roll-Tilt Camera górze
3. Connecting Opcjonalnych Czujników
Ultradźwiękowy Dalmierz Sonar
wspiera linię sonars MaxSonar AC2 na niskim poziomie unikania kolizji wysokości trzymać iw przyszłości. poniżej 10 metrów sonar służy przede wszystkim do wysokości trzymać. powyżej 10 metrów, the barometrycznego czujnik jest używany. GPS nie jest wymagane do wysokości trzymać.
podłączyć Czujnik Ultradźwiękowy do portu A0 Ardupilot Mega v2 pokładzie
The sonar czujniki są bardzo wrażliwe na hałas, dodawania coś jak ferrytowy dławik do kabla może pomóc. najważniejsze jest to, aby zamontowanie sonar z dala od innych urządzeń elektronicznych, takich jak ESC, lub telemetrii bezprzewodowej modułów.
możliwe przyczyny Interferance sonar
elektryczne hałasu spowodowanego ESCs, serwa, lub przełączanie BEC jest na tej samej obwodu jako Sonar
EMF promieniowania z silników, przewody silnika, ESC 's lub Xbee.
akustyczna hałasu z śmigła
wibracje z silników, rekwizyty, etc.
Czujnik Przepływu optycznego
czujnik przepływu optycznego jest stosowany w celu poprawy dokładności pozycji trzymać swojej arducopter. ten czujnik jest obsługiwane od Arducopter 2.6 i powyżej.
łączący optyczne przepływu czujnik do APMv2
moc, GND, NCS szpilki powinny być przymocowane do A3
MISO, MOSI i SCLK szpilki powinny być bezpośrednio przylutowane do pins pokazano powyżej
domyślna montażu is obiektyw skierowaną w dół, kołki do przodu
jego dobry pomysł, aby zabezpieczyć przewody z jakimś opaski kablowe, żeby nie zerwać w czasie
jak podłączyć optyczny czujnik przepływu do ardupilot mega pokładzie. upewnij się, że kołki są skierowane do przodu
teraz, że wszystko został podłączony wszystko następnego rzeczy zrobić, to skonfigurować arducopter firmware dla twojego ramki.
dziękujemy za ciebie wybrać nasz produkt, jesteśmy godni zaufania, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o przesłanie nam swobodnie, chcielibyśmy, aby spróbować wszelkich starań, aby rozwiązać swój problem.

 • Upgrade części/akcesoria: Rama
 • Nazwa marki: Jmt
 • Pilot zdalnego sterowania urządzenia peryferyjne/urządzeń: Pilot zdalnego sterowania
 • Materiały narzędziowe: Putty klasy
 • Dla pojazdu typu: Śmigłowce
 • Atrybuty z napędem na cztery koła: Kompletacja
 • Rc części i acc: Elementy silnika
 • Materiał: Metal
 • Wykorzystanie: Pojazdów i zabawki zdalnie sterowane

 • Typ jednostki: Zestaw
 • Waga przesyłki: 1.0kg (2.20lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 10cm x 21cm x 21cm (3.94in x 8.27in x 8.27in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!