!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

Najlepsza cena Jakości A + (Pojedyncze zielone planszowe). R2/. R3 Keygen bez bluetooth TCS CDP PRO cdp pro Pełny zestaw

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

Najlepsza cena Jakości A + (Pojedyncze zielone planszowe). R2/. R3 Keygen bez bluetooth TCS CDP PRO cdp pro Pełny zestaw

Ocena:
0%
5.00 / 5 ( 5 )
SKU
m8187

Tagi: Tanie: Najlepsza cena Jakości A + (Pojedyncze zielone planszowe) 2014. R2/2015. R3 Keygen bez bluetooth TCS CDP PRO cdp pro Pełny zestaw, wysokiej jakości Najlepsza cena Jakości A + (Pojedyncze zielone planszowe) 2014. R2/2015. R3 Keygen bez bluetooth TCS CDP PRO cdp pro Pełny zestaw, dostawcy Code Readers & Scan Tools z Chin.

W magazynie
zł124.50 zł131.05

jakość + (Pojedyncze zielone planszowe) 2014. R2/2015. R3 Keygen TCS bez bluetooth CDP PRO cdp pro Pełny zestaw
dobry nowy : teraz oferujemy BEZPŁATNE Wurth online (WoW) oprogramowanie: link do pobrania + keygen + przewodnik wideo! to zapewnia zestaw funkcji do diagnostyki, naprawa i konserwacja systemów elektronicznych, zintegrowany schemat połączeń dla niektórych modeli, z trybu lotu, ma bardzo silny i wiele funkcji wartości dodanej. jeśli potrzebujesz, proszę zostawić wiadomość do nas. dajemy ci link do pobrania. Thanks.
teraz CDP PRO pochodzi z 2014. R2/R3 i 2015. R1/R3 oprogramowania.
proszę zostawić wiadomość, która wersja trzeba, lub 2014.2 wersja będą dostarczane domyślnie.
produkt descprition
zielone pojedyncze płyty!
CDP PRO Językach
angielski, Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, grecki, Hollands, węgierski, Italiano, Norsk, polski, rumunia, Rosyjski, Srpski, Suomen kieli, Svenska, turecki i tak dalej.
TCS to narzędzie diagnostyczne stosowane z KOMPUTEREM PC lub Pocket PC i kabel do ATcoms potężne oprogramowanie Diagnostyczne SAMOCHODÓW, dzięki czemu jest mocny i elastyczne narzędzie dla wszystkich pojazdów sklepów, flota właścicieli, pojazd badania, droga usługi, policja i siły zbrojne.
TCS PRO dla Samochody & Generic 3 w 1
TCS Pro jest szybkie i niezawodne narzędzie diagnostyczne TCS służąc jako łącznik między pojazdu i komputera. to działa na starych i nowych pojazdów.
z SAMOCHODAMI, jesteś w stanie wykonać konkretnego diagnostyki marki dla samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych od 1988 r. w sumie 47 różnych marek. z CIĘŻARÓWKI pakiet oprogramowania, jesteś w stanie wykonać konkretnego diagnostyki marki do lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych, autobusów i przyczep od 1995 r.
w sumie 37 różnych marek. program diagnostycznego GENERIC przeznaczony jest do diagnostyki przepisy na bazie, specjalnie kierowane do emisji podobne kody błędów. GENERIC jest wliczone w SAMOCHODACH OSOBOWYCH i CIĘŻAROWYCH pakietów.
funkcja multiplekser, 2xHS MOŻE (ISO 11898-2), SW MOŻE (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL i (SPI, analogowe w, 5 volt out).
REJESTRATOR LOTU
z funkcją rejestrator lotu, możesz parametrów w czasie rzeczywistym nagrywania podczas jazdy pojazdu. podczas nagrywania, możesz, z naciśnięciem przycisku, podkreślić konkretne błąd, dzięki czemu można zbadać, wykryty błąd w późniejszym czasie. TCS TCS jest wyposażony w wbudowanej pamięci w ten sposób usuwania trzeba wnieść komputera. pamięci koszyk nie obejmują w pakiecie.
WIELU KOLOR WSKAŹNIKA
z multi color wskaźnik na TCS TCS, masz pełną kontrolę procesu diagnostycznego. różne kolory i komunikuje się stan i rozmieszczenie dźwięku z wskaźnik pozwala zobaczyć go z daleko. na przykład, jeśli zastępcy wskaźnik TCS jest w komunikacji między niebieski i zielony, TCS z jednostką sterowania pojazdu.
KONTROLA NAPIĘCIA
gdy TCS TCS jest podłączony do pojazdu, urządzenie będzie sprawdzić napięcie akumulatora pojazdu i automatycznie dostosowuje się do pojazdu & acirc; €™s poziomu napięcia 12 lub 24 woltów. jeśli napięcie pobiera zbyt wysoka lub zbyt niska, TCS TCS będzie ostrzec zarówno dźwięku i światła i ciebie będzie również informowany przez ikona baterii w naszym oprogramowanie diagnostyczne.
NUMER PODWOZIA VIN
w naszym SAMOCHODY oprogramowania, mamy inteligentnych funkcji, które pozwala odczytać numer podwozia z pojazdu, który chcesz zdiagnozować. to zapewnia, że odpowiedni model i rok jest wybrany automatycznie. ponadto, kod silnika dla pojazdów, które są powszechnie dostępne na rynkach, jest także wybrany automatycznie.
ISS
inteligentny System Skanowania (ISS) skanuje przez wszystkie systemy w pojeździe i wyświetla kody błędów, które są przechowywane w każdego systemu. to oszczędza czas i można uzyskać szybki przegląd rzeczywistego stanu całego pojazdu. gdy ISS jest kompletny, możesz wybrać konkretne system kontroli w celu dalszej analizy wyników na.
ISI
inteligentny System Identyfikacji (ISI) automatycznie identyfikuje i wybiera typ kontroler, który jest zamontowany w pojeździe. to zapewnia, że sesja diagnostyczne jest przeprowadzone prawidłowo z właściwego parametry zgodnie z wymaganiami.
FUNKCJA RAPORTU
w ramach tej funkcji tab, będzie można zobaczyć adaptacje i zmian, które są to możliwe dla określonej pojazd bez konieczności pojazdu w pobliżu you. razem za pomocą tekstów jako przewodnik, możesz plan i być skuteczne w swojej pracy; nawet w złożonych sytuacjach.
OBD-FUNCTIONS
TCS TCS jest wyposażony w unikalny multiplekser technologii, który pozwala mu być stosowane na wszystkich typów pojazdów, niezależnie od poziomach napięć i komunikacji normy. dla tych pojazdów, które nie należy używać standard 16-pin złącze, oferujemy kompletny zestaw certified i dostosowane adapter kable i zestawy.
UNIWERSALNY
dla większości OBD funkcji, takich jak korekt i programmings, istnieją szczegółowe instrukcje i pomóc teksty, aby pomóc w swojej diagnoza pracy. znajdziesz informacje o prerequisites krok po kroku, przygotowania i realizacja różnych funkcji; co nawet najbardziej złożonych funkcji proste do wykonywania
POMOC FUNKCJA
dla większości OBD funkcji, takich jak korekt i programmings, istnieją szczegółowe instrukcje i pomóc teksty, aby pomóc w swojej diagnoza pracy. znajdziesz informacje o prerequisites krok po kroku, przygotowania i realizacja różnych funkcji; co nawet najbardziej złożonych funkcji proste do wykonywania.
pakiet w tym:
1 pc X CDP PRO zielone Pojedyncze Pokładzie
1 pc x Kabel USB
1 pc x
prawdziwe Zdjęcia Przedstawiają:

 • Kolor: without bluetooth, with bluetooth
 • Typ artykułu: Czytniki kodów i skanowania narzędzia
 • Nazwa marki: DHCCREATE
 • Aktualizacja oprogramowania: Tak
 • Język: Polski,Hiszpański,Angielski,Rosyjski,Turecki,Szwedzki,Holenderski,Czeski,Norweski,Denish
 • Wersja oprogramowania: 2014.R2/R3,2015.R1/R3
 • Hardware wersja: CDP PRO
 • Funkcje specjalne: USB
 • Name: CDP PRO
 • Software Update: Yes
 • Language: Multi-languages
 • Version: 2014.R2/R3,2015.R1/R3
 • Special Features: TCS CDP+ pro can test for Cars & Trucks
 • Live Testing: Great and Stable

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.65kg (1.43lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!