!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

Pakistan brąz 8 cal kolor z importowane ręcznie sztuki brązu koń koń

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

Pakistan brąz 8 cal kolor z importowane ręcznie sztuki brązu koń koń

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
m46309

Tagi: Tanie: Pakistan brąz 8 cal kolor z importowane ręcznie sztuki brązu koń koń, wysokiej jakości Pakistan brąz 8 cal kolor z importowane ręcznie sztuki brązu koń koń, dostawcy Figurines & Miniatures z Chin.

W magazynie
zł277.48


Pakistan miedzi rękodzieła rzeźba z procesu produkcji może być podzielony na piętnaście procesów, tysiące odmian, każdy kawałek rękodzieła wynosi około 60%, zgodnie z potrzebami miedzi grawerowanie, inne stopu metalu zawartość około 40%, proces produkcji może być podzielony na siedem kroków: 1 die 2 części odlewniczych spawania 3 polerowane wykończenia 4 polerowanie i galwanizacja 5 6 7 rzeźbione rzeźba znakowania natrysku farb i pieczenia formowania. rzeźba techniki: nóż rzeźba, pionowe nóż wiertniczy, nóż cięcia. produkcja jest głównie w postaci warsztaty rodzinne, dla ciebie, być przekazywane z wieku do wieku do produkcji pomysłów. uczeń uczenia się od wieku zaczął staż pięć lub sześć, piętnaście do czasu, sześć wykwalifikowanych oddzielne portal kształcenia rękodzieła rzeźba miedzi.
najbardziej reprezentatywne i typowe sztuki z odlewania miedzi rzeźby. jego historii można odnaleźć powrót do setek lat. już setki lat temu w Turcji i zaczął Iran rzeźba w kamieniu, następnie zmienić grawerowanie na powierzchni miedzi, to grawerowanie technologią wprowadzoną w Północnych Indiach (na PÓŁNOC
MURAD INDIE
ABAD), rozłożone tutaj do Pakistanu. rzeźbione butelki, garnki, talerze i różne kształty zodiaku zwierząt, żywe, prawda do życia, większość ludzi żyjących dostarcza ewoluował w dekoracyjne rzemiosła.


  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 1.12kg (2.47lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 29cm x 16cm x 9cm (11.42in x 6.30in x 3.54in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!