!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

Piasek Rama Karty Magiczne Sztuczki Wybrany Natychmiast Pojawiają Się Wewnątrz Ramki Magie Bliska Mag Sztuczka Rekwizyty Komedia

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

Piasek Rama Karty Magiczne Sztuczki Wybrany Natychmiast Pojawiają Się Wewnątrz Ramki Magie Bliska Mag Sztuczka Rekwizyty Komedia

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
m41

Tagi: Tanie: Piasek Rama Karty Magiczne Sztuczki Wybrany Natychmiast Pojawiają Się Wewnątrz Ramki Magie Bliska Mag Sztuczka Rekwizyty Komedia, wysokiej jakości Piasek Rama Karty Magiczne Sztuczki Wybrany Natychmiast Pojawiają Się Wewnątrz Ramki Magie Bliska Mag Sztuczka Rekwizyty Komedia, dostawcy Magic Tricks z Chin.

W magazynie
zł28.27 zł32.48


piasek Rama
rozmiar: 13.5 cm * 9.8 cm * 1.8 cm
Discription:
chcesz, aby dokonać mysteriously pojawiają się w środku pusty ramki foto? co czyni wybrany natychmiast pojawiają się karty wewnątrz ramki na swoje polecenia? lub jak na temat niezwykły i niezapomniany sposób, aby produkować swoją wizytówkę? oczywiście, można również dokonać napisane wiadomość pojawiają się wewnątrz ramki-jak propozycja małżeństwa, lub ducha wiadomość z upiorne gościem?
tak wiele możliwości-i tej sztuczki działa automatycznie-BRAK UMIEJĘTNOŚCI WYMAGANE! jeśli możesz trzymać ramki w dłoni, można zrobić rade!
to naprawdę jest tak proste, jak to dźwięków. pokazać puste ramki, włącz go wokół, i tam nie ma swoje zdjęcie, twoja karta do gry, twoja wiadomość-co płaskiej pozycji, którą chcesz produkować! otworzyć z powrotem z ramy, aby usunąć pozycję, jeśli chcesz, możesz zobaczyć prawo przez niego.
Piasek Rama działa równie dobrze, aby swój przedmiot zniknie. wystarczy umieścić element do ramy, włącz go wokół, a pozycja nie ma.
Piasek Rama efekt jest już od końca 1800 s, wymyślona przez słynnego Eugene Bosco do stosowania w LeRoy-Talma-Bosco show. ten konkretny Piasek Rama jest pomysłowo zaprojektowane w celu wyeliminowania pesky powolne działanie większości piasek ramek. ten jeden działa bardzo szybko i sprawnie. nie ryzyko go-kupić najlepsze!
tutaj jest to, co dostaniesz: Deluxe Piasek Rama
ci dostarczyć karty lub zdjęcie, aby vanish lub pojawiają się.

  • Materiał: Metal
  • Typ: Karty
  • Przedział wiekowy: Dorośli
  • Płeć: Unisex
  • Cechy: Z dvd,Łatwe do zrobienia

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.3kg (0.66lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 2cm x 2cm x 2cm (0.79in x 0.79in x 0.79in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!