!!! Ekskluzywna sprzedaż !!! Obniżka

S2 EB-BT810ABE JIGU Oryginalna Bateria laptopa DO SAMSUNG Galaxy Tab 9.7 LTE-A

Wyprzedaż
Obniżka
Nowe kolekcje

S2 EB-BT810ABE JIGU Oryginalna Bateria laptopa DO SAMSUNG Galaxy Tab 9.7 LTE-A

Ocena:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
m7937

Tagi: Tanie: S2 EB BT810ABE JIGU Oryginalna Bateria laptopa DO SAMSUNG Galaxy Tab 9.7 LTE A, wysokiej jakości S2 EB-BT810ABE JIGU Oryginalna Bateria laptopa DO SAMSUNG Galaxy Tab 9.7 LTE-A, dostawcy Laptop Batteries z Chin.

W magazynie
zł72.03 zł85.76


100% oryginalna bateria
100% gwarancja testowany ok przed wysyłką
możesz zobaczyć porównanie zdjęcia, przez kształt baterii i interfejs zasilania baterii, aby jeszcze bardziej określić swoje bateria wymaga.
DLA Samsung EB-BT810ABE baterii laptopa może zastąpić następujący numer części: DLA SAMSUNG EB-BT810ABE EB-BT810ABE baterii laptopa jest kompatybilny z następującymi modelami: DLA SAMSUNG DLA Galaxy Tab samsung S2 9.7 LTE-A
Uwaga.
Zdjęcia do wyszukiwania informacji, specyficzny rodzaj zwycięży! Jeśli potrzebujesz najnowszych i aktualne zdjęcia, Skontaktuj się z nami!
Ze względu na problemy komunikacyjne, Wygląd produktu może mieć małe zadrapania.
Jest to możliwe, Nie wszystkie.
Jeśli nie można przyjąć, Proszę nie zamawiać. O adres wysyłki To jest obowiązkiem klienta, aby dostarczyć nam dokładną i pełny adres. Adres korekty po paczce został wysłany jest bardzo drogie i często niemożliwe. Pakietów wrócił do nas z adresem błędy często ponieść dodatkowy powrotnej wysyłki opłaty (pobierana przez kuriera), który zostanie odjęta od zwrotu z anulowane zamówienie. Proszę sprawdzić, że masz pod warunkiem jest poprawny adres i prądu. Nie należy używać nietypowe abbreviations. Zwrot Anulowania zamówienia zostanie zwrócona po zwrotu towaru w stan re-pum. Zwrot będą organizowane przez oryginalny sposób płatności. Koszty wysyłki nie podlega zwrotowi. A zarybiania opłata może być ładowany w zależności od stanu zwracałam towar. Wniosku o zwrot będą akceptowane tylko wtedy, gdy wymiana elementy nie są dostępne. Powrotna polisa 1. jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów (s), Prosimy o kontakt w celu uzyskania numeru rma w ciągu piętnastu (15) dni od daty zakupu. I produkty muszą być zwrócone 100% kompletne, W tym wszystkie elementy, Oryginalne pudełka i materiały do pakowania, Instrukcje obsługi, I innych akcesoriów dostarczonych przez producenta. Zastrzegamy sobie prawo do ładowania 25% zarybiania opłata za brak uszkodzony zwrotów. 2. produkty w powrocie do nas, Klient musi zapłacić fracht powrotny. Powrót pakiety przez c. o. d nie będą akceptowane. Tylko fracht powrotny dla nieprawidłowe elementy dostarczane do klientów będą wypłacane przez nas. 3. please upewnić się, że wracać rzeczy są te, że zakupione od nas. Nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie pozycja wysłane do nas, że nie jest nasz produkt. 4. zapakować w oryginalnym opakowaniu: zamknięty wszystko pierwotnie otrzymał, W tym wszystkie instrukcje i związanych z nimi materiały. Umieść pakowane produktu w ochronną opakowaniu zewnętrznym. Musimy otrzymać wszystkie oryginalne produkty w celu przetworzenia zwrotu lub wymiany. Nie ponosimy odpowiedzialności za produkty, które są uszkodzony z powodu złej opakowania, Zniszczony opakowania, Lub zagubionych przesyłek. Produkty muszą być zwrócone 100% kompletne, W tym wszystkie elementy, Oryginalne pudełka i materiały do pakowania, Instrukcje obsługi, Puste gwarancji karty, I innych akcesoriów dostarczonych przez producenta.

 • Nazwa marki: JIGU
 • Pojemność baterii: > 5001 mah
 • Typ: Li-ion
 • Kompatybilny marka: Samsung
 • Napięcie akumulatora: 3.85V
 • Numer modelu: FOR Galaxy Tab S2 9.7 LTE-A
 • Pakiet: Tak
 • Warranty: 2 years warranty
 • Package: Individual brown neutral box
 • Product Type: Original Battery

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.4kg (0.88lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)
Napisz opinię

Może Ci się spodobać!